Doprava a Platba

Doprava a Platba

Eshop www.mellow.skwww.hellomellow.sk a www.hellomellow.cz slúži pre zákazníkov zo Slovenska a z Českej republiky.

CENY PRODUKTOV A DPH:

Od 1.7.2021 vstúpili do platnosti právne normy upravujúce daň z pridanej hodnoty, ktorými sa mení miesto dodania pri zásielkovom predaji a z tohoto dôvodu je na produkty uplatňovaná  DPH platná v krajine dodania tovaru a je odvádzaná daňovým orgánom v krajine dodania tovaru. Na produkty pre zákazníkov s doručením tovaru do Českej republiky bude preto uplatňovaná sadzba DPH platná v ČR. Cena produktov bez DPH je rovnaká pre všetkých zákazníkov zo všetkých krajín. Zmena uplatňovania DPH sa týka zákazníkov fyzické osoby, resp. právnické osoby bez platného IČ DPH.

DOPRAVA

 

Na Slovensko ponúkame zákazníkom nasledovné druhy dopravy:

– Doprava zdarma pre všetky objednávky nad 50€.
– Packeta SK (Zásielkovňa) – doručenie na výdajné miesto siete Packeta
– Balík kuriérom  – jedná sa o rýchle a pohodlné doručenie k Vám domov alebo do práce, zvyčajne 1-2 pracovné dni. Na prepravu kuriérom využívame prepravné spoločnosti SPS, DPD a GLS.
– Osobný odber na výdajnom mieste iSklad, Dialničná cesta 5, hala D – rampa 35, 90301 Senec, PO-PIA: 8:00-18:00

 

Do Českej republiky ponúkame zákazníkom nasledovné druhy dopravy:

 

– Doprava zdarma pre všetky objednávky nad 50€, resp. nad 1.250 Kč.
– Zásilkovna.cz – doručenie na výdajné miesto siete Zásilkovna.cz
– 
Balík kuriérom (PPL alebo Packeta Home) – jedná sa o rýchle a pohodlné doručenie k Vám domov alebo do práce, zvyčajne 1-2 pracovné dni

PLATBA

 

Pre všetkých zákazníkov zo Slovenska aj z ČR ponúkame nasledovné formy platby:

 

– Platobnou kartou Visa, Mastercard prostredníctvom bezpečnej platobnej brány WebPay od renomovanej spoločnosti Global Payments (Slovenská sporitelňa). Jedná sa o spoľahlivý a bezpečný spôsob platby. Platby spracováva platobná spoločnosť Global Payments, ktorá je dcérskou spoločnosťou Slovenskej sporitelne, a.s.. Údaje o platobnej karte nie sú žiadnym spôsobom spracovávané našou spoločnosťou, celá transakcia prebieha zabezpečeným spôsobom výlučne prostredníctvom platobnej brány a naša spoločnosť dostane len informáciu o tom, či platba za konkrétnu objednávku prebehla úspešne alebo nie. Výsledok o transakcii je väčšinou známy v priebehu pár minút a tak Vaša objednávka môže byť ihneď spracovaná a odoslaná v najbližšom možnom termíne. Platba platobnou kartou nie je spoplatnená.

 

– Bankovým prevodom – Ak si zvolíte tento typ platby, po potvrdení objednávky, na Vašu emailovú adresu dostanete správu s priloženou objednávkou, kde nájdete všetky údaje potrebné pre platbu ako číslo účtu, číslo objednávky (použite ako variabilný symbol) a sumu na úhradu v EUR, prípadne v CZK, pokiaľ ste si zvolili zobrazovanie cien v Kč.
Platby v EUR vykonávajte na náš účet v Slovenskej sporiteľni, IBAN: SK20 0900 0000 0051 3125 7642
Platby v CZK vykonávajte na náš korunový účet vo Fio Banke, 2201345901/2010
Pokiaľ ste objednávku urobili v EUR a prajete si zaplatiť v CZK, prepočítajte prosím sumu objednávky na české koruny podľa aktuálneho kurzu EUR/CZK ČNB alebo NBS a následne sumu v CZK uhraďte na korunový účet vo Fio Banke.
Po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka spracovaná a odoslaná v najbližšom možnom termíne. Platba bankovým prevodom nie je spoplatnená.

– PayPal – bezpečná platba prostredníctvom medzinárodnej platobnej služby z prostriedkov na Vašom účte PayPal alebo prostredníctvom platobnej karty. PayPal je overená a bezpečná platobná služba, poskytujúca ochranu tak zákazníka ako aj predávajúceho. Je vhodná najmä pre medzinárodné platby obchodníkom mimo EU.Balík kuriérom