Doprava a platba

Eshop www.mellow.sk, www.hellomellow.skwww.hellomellow.cz slúži pre zákazníkov zo Slovenska a z Českej republiky.

DOPRAVA

Na Slovensko ponúkame zákazníkom nasledovné druhy dopravy:

– Doprava zdarma pre všetky objednávky nad 50€.
Zásielkovňa.sk – doručenie na výdajné miesto siete Zásielkovňa.sk
– Balík Poštovým kuriérom  – jedná sa o rýchle a pohodlné doručenie k Vám domov alebo do práce, zvyčajne 1-2 pracovné dni
– Balík na poštu Slovenská pošta – balík bude doručený na príslušnú pobočku Pošty podľa Vašej adresy, zvyčajne 2-3 pracovné dni
– Osobný odber na výdajnom mieste iSklad, Dialničná cesta 5, hala D – rampa 35, 90301 Senec, PO-PIA: 8:00-18:00

Do Českej republiky ponúkame zákazníkom nasledovné druhy dopravy:

– Doprava zdarma pre všetky objednávky nad 50€, resp. nad 1.300 Kč.
– Zásilkovna.cz – doručenie na výdajné miesto siete Zásilkovna.cz
– Balík kuriérom PPL – jedná sa o rýchle a pohodlné doručenie k Vám domov alebo do práce, zvyčajne 1-2 pracovné dni


PLATBA

Pre všetkých zákazníkov zo Slovenska aj z ČR ponúkame nasledovné formy platby:

– Platobnou kartou Visa, Mastercard prostredníctvom bezpečnej platobnej brány WebPay od renomovanej spoločnosti Global Payments (Slovenská sporitelňa). Jedná sa o spoľahlivý a bezpečný spôsob platby. Platby spracováva platobná spoločnosť Global Payments, ktorá je dcérskou spoločnosťou Slovenskej sporitelne, a.s.. Údaje o platobnej karte nie sú žiadnym spôsobom spracovávané našou spoločnosťou, celá transakcia prebieha zabezpečeným spôsobom výlučne prostredníctvom platobnej brány a naša spoločnosť dostane len informáciu o tom, či platba za konkrétnu objednávku prebehla úspešne alebo nie. Výsledok o transakcii je väčšinou známy v priebehu pár minút a tak Vaša objednávka môže byť ihneď spracovaná a odoslaná v najbližšom možnom termíne. Platba platobnou kartou nie je spoplatnená.

– Bankovým prevodom – Ak si zvolíte tento typ platby, po potvrdení objednávky, na Vašu emailovú adresu dostanete správu s priloženou objednávkou, kde nájdete všetky údaje potrebné pre platbu ako číslo účtu, číslo objednávky (použite ako variabilný symbol) a sumu na úhradu v EUR, prípadne v CZK, pokiaľ ste si zvolili zobrazovanie cien v Kč.
Platby v EUR vykonávajte na náš účet v Slovenskej sporiteľni, IBAN: SK20 0900 0000 0051 3125 7642
Platby v CZK vykonávajte na náš korunový účet vo Fio Banke, 2201345901/2010
Pokiaľ ste objednávku urobili v EUR a prajete si zaplatiť v CZK, prepočítajte prosím sumu objednávky na české koruny podľa aktuálneho kurzu EUR/CZK ČNB alebo NBS a následne sumu v CZK uhraďte na korunový účet vo Fio Banke.
Po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka spracovaná a odoslaná v najbližšom možnom termíne. Platba bankovým prevodom nie je spoplatnená.

PayPal – bezpečná platba prostredníctvom medzinárodnej platobnej služby z prostriedkov na Vašom účte PayPal alebo prostredníctvom platobnej karty. PayPal je overená a bezpečná platobná služba, poskytujúca ochranu tak zákazníka ako aj predávajúceho. Je vhodná najmä pre medzinárodné platby obchodníkom mimo EU.