Doprava a platba

Eshop www.mellow.sk, www.hellomellow.skwww.hellomellow.cz slúži pre zákazníkov zo Slovenska a z Českej republiky.

DOPRAVA

Na Slovensko ponúkame zákazníkom nasledovné druhy dopravy:

– Doprava zdarma pre všetky objednávky nad 100€.
Expresné doručenie kuriérom iSklad v rámci Bratislavy – pri objednávke do 11:00 doručenie v ten istý deň.
Zásielkovňa.sk – doručenie na výdajné miesto siete Zásielkovňa.sk
– Balík kuriérom SPS – jedná sa o rýchle a pohodlné doručenie k Vám domov alebo do práce, zvyčajne 1-2 pracovné dni. 
Balík Poštový kuriér Slovenská pošta – pre väčšie zásielky ako sú vankúše, prikrývky a iné, doručenie na adresu, zvyčajne 2-3 pracovné dni.
– Balík na poštu Slovenská pošta – pre väčšie zásielky ako sú vankúše, prikrývky a iné, doručenie na adresu, zvyčajne 2-3 pracovné dni.
– Osobný odber na výdajnom mieste iSklad, Golden City 19, Stará Vajnorská 11, 83104 Bratislava, PO-PIA: 8:00-18:00.

Do Českej republiky ponúkame zákazníkom nasledovné druhy dopravy:

Balík kuriérom PPL – jedná sa o rýchle a pohodlné doručenie k Vám domov alebo do práce, zvyčajne 1-2 pracovné dni.
Zásilkovna.cz – doručenie na výdajné miesto siete Zásilkovna.cz
– Doprava zdarma pre všetky objednávky nad 100€, resp. nad 2.500 Kč.

PLATBA

Pre všetkých zákazníkov zo Slovenska aj z ČR ponúkame nasledovné formy platby:

– Platobnou kartou Visa, Mastercard prostredníctvom bezpečnej platobnej brány WebPay od renomovanej spoločnosti Global Payments (Slovenská sporitelňa). Jedná sa o spoľahlivý a bezpečný spôsob platby. Platby spracováva platobná spoločnosť Global Payments, ktorá je dcérskou spoločnosťou Slovenskej sporitelne, a.s.. Údaje o platobnej karte nie sú žiadnym spôsobom spracovávané našou spoločnosťou, celá transakcia prebieha zabezpečeným spôsobom výlučne prostredníctvom platobnej brány a naša spoločnosť dostane len informáciu o tom, či platba za konkrétnu objednávku prebehla úspešne alebo nie. Výsledok o transakcii je väčšinou známy v priebehu pár minút a tak Vaša objednávka môže byť ihneď spracovaná a odoslaná v najbližšom možnom termíne. Platba platobnou kartou nie je spoplatnená.

– Bankovým prevodom – Ak si zvolíte tento typ platby, po potvrdení objednávky, na Vašu emailovú adresu dostanete správu s priloženou objednávkou, kde nájdete všetky údaje potrebné pre platbu ako číslo účtu, číslo objednávky (použite ako variabilný symbol) a sumu na úhradu v EUR, prípadne v CZK, pokiaľ ste si zvolili zobrazovanie cien v Kč.
Platby v EUR vykonávajte na náš účet v Slovenskej sporiteľni, IBAN: SK20 0900 0000 0051 3125 7642
Platby v CZK vykonávajte na náš korunový účet vo Fio Banke, 2201345901/2010
Pokiaľ ste objednávku urobili v EUR a prajete si zaplatiť v CZK, prepočítajte prosím sumu objednávky na české koruny podľa aktuálneho kurzu EUR/CZK ČNB alebo NBS a následne sumu v CZK uhraďte na korunový účet vo Fio Banke.
Po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka spracovaná a odoslaná v najbližšom možnom termíne. Platba bankovým prevodom nie je spoplatnená.

– Dobierkou – Spôsob platby, pri ktorej zaplatíte za tovar pri doručení zásielky kuriérovi, alebo poštovému doručovateľovi. Platba dobierky je možná len v hotovosti. V prípade doručovania kuriérom GLS je možné dobierku uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou.
Forma platby dobierkou je spoplatnená sumou 1,00 €.

– Platba pri osobnom odbere na odbernom mieste iSklad v Bratislave je možná len v hotovosti a je spoplatnená sumou 1,00 €.